Отримання кредиту

Підбір та отримання кредиту, відтепер будуть викликати у позичальника виключно позитивні емоції. Ми оперативно допоможемо у виборі найвигіднішого рішення.

Важливо не впустити деталі!

Підібрати вигідний кредит, а також у швидкому режимі його отримати – простіше простого! IFC з великим натхненням піклується про Ваш час та попереджає про ризики.

ТОВ “АЙефсі” є кредитним посередником ТОВ “КФ.ЮА”, місце знаходження: м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, буд. 6А, офіс 602, Свідоцтво ФК №1018 від 11.04.18 Ліцензія Нацкомфінпослуг, Розпорядження від 03.05.18 №691)

Зробити вибір дуже просто!

За додатковою інформацією звертайтесь на нашу пошту. Маючи повний перелік фактів, Ви зробите винятково вірне рішення! Отже, які ризики можуть на Вас чекати?
Велика переплата по кредитуПеред взяттям кредиту обов’язково зважте всі варіанти, щоб зробити переплату мінімальною. Зменшивши суму кредиту, або строк, можливо суттєво знизити переплату.
Занадто складний договірСкладні терміні, безліч пунктів, які викликають багато питань. Проконсультуйтесь з нашим спеціалістом, щоб розібратись з усіма деталями.
Штрафи за прострочкуВи ризикуєте отримати штраф, якщо уважно не ознайомитесь з документами. Щоб бути готовим до усього, уважно читайте те, що підписуєте.

Запит на консультацію

Страховка нещасного випадку, підбір та оформлення вигідного кредиту. Все це - Ви можете знайти прямо тут та зараз!