Страхування нещасного випадку. Як це працює?

Як Ви знаєте, життя повне несподіванок, і не завжди приємних! Воно складається з цілого ланцюжка з непередбачених ризиків. Варто бути готовим до всього, щоб в подальшому мати можливість компенсувати за допомогою страховки можливі витрати на лікування, ну якщо Вас наздожене нещасний випадок, звичайно.

Як це працює?
Страхування від нещасного випадку – це розумний вибір для тих, хто чітко розуміє, що непередбачені небезпеки можуть трапиться з кожним, в будь-яку секунду. Вберегти себе вкрай необхідно, щоб компенсація за лікування, за реабілітацію, проходила з мінімальними витратами.

Страховка НС захистить Вас від усіляких непередбачених небезпек, головне знати точно, в яких випадках вона дієва. Але про це ми поговоримо трохи пізніше.
Нещасним випадком можна назвати подію, яка сталася раптово, спричинивши за собою – травму, захворювання, смерть. Виплата по страховці НС – спів мірна збитку, який був нанесений вашому здоров’ю. Страховка зазвичай не поширюється на маленькі періоди непрацездатності (2 тижні). Хоча, все це – в індивідуальному порядку має обумовлюватися в договорі. Максимальну кількість днів прописують у договорі.


Які травми ми можемо віднести до НС?
– травма в результаті дорожньо-транспортної пригоди;
– травма в результаті нападу злочинця;
– травма в результаті падіння з висоти;
– травма, отримана в побуті (опік, посковзнулися у ванній та отримали перелом і т.д.).
Застрахувавшись від нещасного випадку, Ви отримаєте гарантію на виплату відшкодування.

До речі, в разі смерті застрахованого – відшкодування отримує вигодо набувач. Це дуже важливо знати кожному клієнту, інформація обов’язково повинна бути прописана в договорі.

Також Ви повинні знати, що якщо термін страховки підійшов кінця, а страхові виплати Ви ще не отримували – можете розраховувати на нову страховку зі знижкою на аналогічних умовах!

Запам’ятайте, страхування від нещасного випадку – це короткострокові види страховки. Зазвичай досягають до одного року. У нашому ж випадку – 6 місяців.

Які випадки ми не можемо назвати страховими?
Якщо Ви зібралися оформити страховку НС, не забувайте – вона має межі захисту. Наявність того, що з вами стався нещасний випадок, ще не говорить про те, що Ви отримаєте виплати. У кожному договорі можна буде знайти букет із ситуацій, при яких виплати можуть оминути клієнта.
Якщо випадок не можливо буде назвати несподіваним, тоді виплати клієнт не отримає. Також, у разі якщо – НС стався в результаті психічних розладів, хронічної епілепсії і т.д. У категорію винятків можна віднести – інсульти, інфаркти, інфекційні хвороби.

З впевненістю можемо сказати, що майже всі СК не вважають страховим випадком травми отримані в результаті – військових дій, страйків, занять спортом (альпінізм, дайвінг). Відмовлено у виплатах Вам буде, якщо травму ви отримали здійснюючи злочинні дії або ж – знаходилися в наркотичному стані, в стані алкогольного сп’яніння. А також – якщо ви навмисно завдали шкоди самому собі.

Ось тепер Ви володієте достатньою інформацією, щоб вірно замовити страховку від нещасного випадку та звертати увагу на правильні речі під час підписання договору.