Найцікавіші випадки страхування в світі

Ви вважаєте, що світ страховок замкнувся на страхуванні нерухомості, машини або квартири? Але ні, вже давно дана тема переросла наявністю випадків – в комічну.

Маса цікавих та смішних видів страховки охопили наш світ. Люди давно перестали зупинятись на звичайних запитах. Наприклад, експерти-парфумери страхують – носи, а експерти-смакові – свій нюх (смакову чутливість). Уявіть собі, є навіть страховка у разі розпаду улюбленого музичного колективу.

В Лондоні, страхова компанія продала поліси 4 000 дівчатам, страховка була на випадок непорочного зачаття. А один чоловік, вирішив просто переплисти протоку у ванні, попередньо застрахувавшись на 100 000 фунтів. Андеррайтер «Ллойда», без жодних вагань погодились в цьому допомогти. Але висунули одну умову, щоб він закрив отвір у ванній – пробкою. У кожного свої розваги!

У Голландії звичайно СК піднялись на планку таку, що підвищити її буде дуже складно, або занадто божевільно. Вони страхують людей від викрадення інопланетянами, від ведення в країні сухого закону, від програшу в лотереї. Можна встерегти себе у разі підвищення цін на бензин.

У вас зачинилися двері? Вибігли з будинку без ключів? Нічого, адже СК компенсує 100 євро! Є страховка, у разі якщо ви застрягли в ліфті, або вам дали негативну відповідь біля вівтаря. 100 євро, щоб пом’якшити сердечні травми. Не погано, чи не так?

Першовідкривачем в світі цікавих страховок є Бен Терпін (актор-комік німого кіно). Ще в далекому 1920 році, він застрахував свої очі на 25 000 доларів. Адже вважав свою косоокість – рецептом великої популярності.


Отже, абсолютно все має свою певну ціну. Наприклад, ноги Чапліна і Астера – 20 000 доларів. Мерлін Монро – 10 000 доларів. Груди неімовірної Софі Лорен прирівняні до вартості – 120 000 доларів. Спілберг взяв масштабніше, застрахував життя на – 1,2 млрд. доларів.

І, звичайно ж, всі пам’ятають той випадок, коли Дженіфер Лопес застрахувала свої сідниці на – 300 мільйонів доларів. Цікавим випадком можна назвати страховку дегустатора кави британської мережі кав’ярень Дженнаро Пеліція. Він застрахував язик на – 13,95 мільйонів доларів. Відома діва Мадонна хотіла застрахувати свої груди на $ 12 мільйонів, але СК погодилися співпрацювати тільки, якщо мова буде йти про її голос.

Що тільки не страхують знаменитості, звичайні люди, майстри своєї справи. Це буває, як розумне рішення, щоб вберегти себе у разі втрати засобу заробітку, та як порожній каприз. Страхові компанії вже звикли до того, що до них звертаються, щоб застрахувати свою руку, голос, ноги, пальці. Відома співачка Марина Хлєбнікова, навіть застрахувала себе від зустрічі з інопланетними істотами. Що, якщо вона від них постраждає, то стане багатшою на мільйон доларів.

Ну а що, потрібно бути готовим до всього. Курйозні ситуації є частими нашими гостями. У Європі, наприклад, був випадок коли авто атакували корови! В результаті чого, покриття автомобіля було знищено. Добре, що водій застрахував автомобіль і отримав компенсацію!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *