Про нас

Про компанію

Центр страхових та фінансових послуг IFC є одним з найкращих в Україні. Товариство з обмеженою відповідальністю “Айефсі” надає допомогу в підборі наступних фінансових продуктів:

• Отримання кредиту;
• Страхування від нещасного випадку.

Основним принципом діяльності роботи компанії, є зручні для клієнта онлайн сервіси швидкої та якісної обробки заявок 24/7. Ми співпрацюємо з одним із лідерів ринку України в сфері мікрокредитування ТОВ «Компаньйон Фінанс», а також з однією із провідних страхових компаній в Україні СК «МетЛайф».

Наша команда має значний досвід в сфері страхування, кредитування та інших фінансових послуг, що заснований на постійній практиці у великих компаніях. З кожним днем, ми вдосконалюємося, підвищуємо рівень на більш високу планку, все для того, щоб Ви отримали найкращий результат!

Завдяки добре відпрацьованій технології, наша компанія в топі найкращих. За декілька хвилин, ми допоможемо Вам оформити страховку від нещасного випадку, одержати кредит на вигідних умовах.

Чому Вам варто вибрати нашу компанію?


З нами Ви економите свій час та гроші

На сьогоднішній день, наша компанія має можливість допомогти клієнту безперешкодно в мінімальні терміни, оформити кредит та страховку. Для цього Вам навіть не доведеться виходити з дому. До того ж, команда зі справжніх професіоналів надасть повну консультацію, а також ознайомить з найкращими пропозиціями.

Дбаємо про кожного клієнта

Страховка від нещасного випадку та перелік кращих пропозицій! Наші послуги доступні клієнтам від 18 до 71 року, які користуються послугами кредитування. Даємо можливість отримати грошову компенсацію для виконання кредитних зобов’язань та підтримки звичайного способу життя сім’ї у разі отримання травм різного ступеня тяжкості в результаті нещасного випадку.

В нас бездоганна репутація

Працюючи дуже давно в цій сфері, ми з впевненістю можемо пишатися кількістю наших задоволених клієнтів. Маючи репутацію надійних постачальників з підбору та надання страхових послуг, ми гарантуємо дійсно вигідне співробітництво. Для замовлення кредиту або страховки Вам усього лише потрібно залишити заявку на сайті ifc, чи подзвонити по номеру 0800300088.

%

Миттєва допомога

%

Постійні клієнти

%

Оцінка якості

Якби тільки існував якийсь план на випадок, коли все йде не так. А, точно, страховка!

Махатма Ганді